Держекоінспекція у Кіровоградській області закликає громадян не провокувати виникнення пожеж!!!

        Заступник начальника Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області Сисак Юрій Олексійович прийняв участь у передачі «Радіомайдан» на обласному телебаченні з питання випалювання  стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах, яку можна переглянути за посиланням: Переглянути.

        В передачі взяли участь Головко Микола Іванович – голова президії Кіровоградської обласної організації  УТМР та Кваша Олександр Валерійович - заступник начальника обласного управління - начальник відділу мисливського господарства та використання лісових ресурсів.

     В обговоренні було зазначено, що під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань. Часто до вогню потрапляє різне сміття, що істотно підсилює рівень забруднення повітря і збільшує шкоду для здоров’я.

 Присутні в студії нагадали, що спалювання опалого листя заборонено законом! 

У випадках значного поширення пожежі – негайно повідомте про займання за номером  гарячої лінії Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області (0522)22-85-93 або 101.

   Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області закликає громадян відмовитись від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків! Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці