26.12.2019 Відбулась нарада з питань забезпечення охорони лісових насаджень та полезахисних смуг

26 грудня 2019 року в Кіровоградській обласній державній адміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Максима Калініна відбулась нарада, у якій взяли участь начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства, перший заступник начальника ОУЛМГ та інші представники територіальних органів.

На нараді розглянули стан виконання Комплексного плану спільних заходів щодо забезпечення охорони лісових насаджень та полезахисних смуг на території області від незаконних порубок та пошкодження шляхом підпалу, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.12.2019 за № 1226-р.

На нараді розглянуті пропозицій щодо доопрацювання  Спільного плану взаємодії та взаємного інформування між Державною екологічною інспекцією в області, обласним управлінням лісового та мисливського господарства, Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області, Управлінням патрульної поліції області, Управлінням стратегічних розслідувань в Кіровоградській області, Управлінням Служби безпеки України в області, Головним управлінням ДПС в області. За підсумками наради прийнято відповідні рішення.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці