Актуальна інформація

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд» Державна екологічна інспекція України визначена органом державного ринкового нагляду щодо автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив.

В Державній екологічній інспекції у Кіровоградській області  створений Сектор державного ринкового нагляду, який діє в межах, та на підставі:

- ЗУ «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції»;

- ЗУ «Про загальну безпечність нехарчової продукції»;

- Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927 «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив»;

- «Секторального плану державного ринкового нагляду», який щорічно затверджується Головою  Державної екологічної інспекції України.


ЗВЕРТАЄМО УВАГУ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, що діючим законодавством про державний ринковий нагляд для проведення перевірки характеристик продукції (палива) достатньо пред'явити службове посвідчення та посвідчення (направлення) на проведення перевірки. Пред'явлення інших документів (листів, погоджень, попереджень про проведення перевірки тощо) законодавством не передбачено.

Таким чином, вимоги щодо застосування норм пункту 4 статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» в частині письмового повідомлення суб’єкта господарювання про проведення планової перевірки характеристик продукції не пізніше, як за десять днів до дня здійснення цього заходу, у законодавстві про державний ринковий нагляд відсутні.

         

Звернення споживачів (користувачів) щодо невідповідності продукції встановленим вимогам, про захист їх права на безпечність продукції (палива), віднесеної до сфери відповідальності Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, просимо направляти на адресу: вулиця В. Чміленка 84/37, м. Кропивницький, 25006, e-mail: ecoinsp@ukr.net.

УВАГА!!!

Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області повідомляє розповсюджувачів, виробників автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива про внесення змін до законодавства. Прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду», який набирає чинності з 26 березня 2020 року. Більш детально можна ознайомитися за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/367-20

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці