Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області пред'явила претензії до КП «Теплоенергетик»

Державною екологічною інспекцією у Кіровоградській області за дорученням Прем’єр-міністра України у період з 06 по 12 лютого 2020 року проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства КП «Теплоенергетик», що знаходиться у місті Кропивницький Кіровоградської області. У ході перевірки державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області встановлені порушення у сфері охорони водних ресурсів: підприємством здійснюється забір підземних вод (надр) без дозволу на спеціальне користування надрами та здійснювався скид зворотних вод у річку Грузька та у річку Сугоклея без дозволу на спеціальне водокористування та з перевищенням нормативів ГДС. Крім того, під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) виявлені порушення у сфері охорони атмосферного повітря та поводження з відходами. За виявлені порушення природоохоронного законодавства відповідальних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та надано обов’язковий до виконання припис.

Відповідно до матеріалів перевірки комунальному підприємству пред’явлено претензії про відшкодування збитків завданих державі внаслідок самовільного користування надрами (підземними водами) на суму 344 308,71 грн.

Також пред’явлено претензію про відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного скиду забруднюючих речовин зі зворотними водами в р. Грузька та р. Сугоклея на суму 6615,60 грн.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці