Держекоінспекція у Кіровоградській області отримала нові автомобілі

Два автомобілі гібриди в рамках Кіотського протоколу отримала Держекоінспекція у Кіровоградській області.

  За інформацією Мінекології, ключі від 40 енергозберігаючих автівок передали  територіальним органам Держекоінспекції 23 травня в місті Києв. Дві Toyota RAV 4 2,5 Hybrid, E-AWD стоять уже біля будівлі інспекції. Вчора (23 травня) під вечір приїхали, - зазначає начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області Микола Власенко.

  Технічне переоснащення було здійснено за кіотські кошти і сприятиме оперативнішому виконанню службових обов’язків державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища під час здійснення заходів державного нагляду (контролю). За словами міністра О. Семерака, це - пeрша цeнтралізована закупівля спeцавтомобілів органу, який здійснює державний природоохоронний контроль за останні 12 років. 


  

  Начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області Микола Власенко відмітив, що екоінспекцію області три роки поспіль визнавали кращою в країні за ефективністю роботи, тому отримали два, а не один автомобілі, як деякі інші регіони. Найближчим часом їх зареєструють. Крім того, в рамках  Кіотського протоколу і надалі планується технічне переоснащення екоінспекції.ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці