До уваги суб’єктів господарювання та громадян!!

         Наказом Державної екологічної інспекції України від 16 вересня 2020 року № 331 ліквідовано, як юридичні особи Державну екологічні інспекцію у Кіровоградській та Державну екологічні інспекцію у Дніпропетровській областях.

Натомість, на їх базі створено Державну екологічні інспекцію Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області) відповідно до наказу Держекоінспекції України від  22.12. 2020 року № 503, виконання обов’язків начальника якої призначено Миколу Власенка.

Таке рішення було прийнято відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 09.09.2020 року  № 802 «Про утворення міжрегіональних територіальних органів та ліквідацію територіальних органів Державної екологічної інспекції» на виконання Концепції реформування системи державного контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища.

На даний час, на території Кіровоградської області  повноваження щодо здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням природоохоронного законодавства з 23 грудня 2020 року покладено на створену Державну екологічні інспекцію Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області).

Державною екологічною інспекцією Придніпровського округу здійснюватиметься  державний  нагляд (контроль) за дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Кіровоградської та Дніпропетровської областей.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці