КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЕКОЛОГІЧНИХ СЛУЖБ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

  Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області запрошує суб’єктів господарювання до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 10-14 червня 2019 року.

  Навчально-тематичний план курсів передбачає такі навчальні модулі: охорона атмосферного повітря та водних ресурсів, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами; здійснення інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, охорона земельних ресурсів та зелених насаджень, дозвільні документи на викиди та скиди забруднюючих речовин, утворення і розміщення відходів; первинний облік та спостереження, правила технічної експлуатації газоочисних установок, методики розрахунку збитків за понадлімітні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, забруднення та засмічення водних та земельних ресурсів; методи інструментально-лабораторного контролю (моніторингу), зміни у законодавстві та, насамперед, впровадження оцінки впливу виробничої діяльності на довкілля  тощо. Після закінчення курсів та успішного проходження випускного тестування слухач отримує свідоцтво встановленого зразка та набір нормативно-законодавчих актів відповідно до тематики курсів (близько 300 одиниць) в електронному вигляді.

       Курси підвищення кваліфікації відбудуться в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: м. Київ-35, вул. Митрополита Василя Липківського,35. Реєстрація учасників  10 червня о 13 год; початок занять о 13 годині 30 хв; закінчення занять 14 червня о 12 годині. До висвітлення питань, винесених на розгляд слухачів, крім фахівців державної екологічної академії залучаються спеціалісти Мінприроди України та Державної екологічної інспекції України.

Додаткову інформацію щодо організації, навчальної програми курсів Ви можете отримати у Чумака Євгена Борисовича – тел. (098) 428-61-37, (050) 412-68-24; e-mail: evg_chum@bigmir.net.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці