На території Кіровоградської області зафіксовано факт горіння відходів від очистки соняшника!

З настанням осіннього періоду мають місце факти спалювання залишків сухої природної рослинності, саме, опалого листя, сухої трави, зрізаного гілля, сміття, побутових відходів тощо, що призводить до забруднення атмосферного повітря та погіршення стану здоров’я людей на території міста Кропивницький та області.

9 вересня за  зверненням гр. Н. на телефонну «гарячу лінію» Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області фахівцями інспекції встановлено факт горіння відходів від очистки соняшника, які розміщенні на несанкціонованому сміттєзвалищ  на території с. Петрівка, Компаніївський район, за межами населеного пункту.

За порушення вимог щодо поводження з відходами сільського голову притягнуто до адміністративної відповідальності та надано припис на ліквідацію несанкціонованного сміттєзвалища та встановлення власника відходів від очистки соняшника. Викликано ДСНС у Компаніївському районі для вжиття заходів до гасіння відходів на звалищі.

Також попереджаємо що, протягом вересня – листопада будуть проводитись рейди  щодо виявлення і запобігання спалюваного опалого листя у приватному секторі міста Кропивницький та містах області.

Щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці