Нарада в Кіровоградській обласні державній адміністрації щодо екологічного стану поверхневих вод та виконання заходів з їх охорони на території області

05 серпня 2019 року в малій залі Кіровоградської ОДА відбулась нарада щодо екологічного стану поверхневих вод та виконання заходів з їх охорони на території області, в якій прийняли участь перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України.

Під час апаратної наради було зазначено, що якість водних ресурсів на Кіровоградщині незначно, але погіршується. Все це є наслідком того, що у річки продовжують скидати недостатньо очищені комунально-побутові та промислові стоки. Також було відмічено, що зростає інтенсивність сільськогосподарського виробництва за рахунок надмірної хімізації. Часто великі тваринницькі комплекси будують без системи очистки стічних вод. 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці