Обстеження в с. Созонівка щодо несанкціонованих сміттєзвалищ

За зверненням гр. Радченка О.С. в ході комісійного спільно з сільським головою та спеціалістом землевпорядником, обстеження території, прилеглої до будинків № 3 та 5 по вул. Парковій на відстані близько 30-50 м від будинків виявлені локальні несанкціоновані звалища твердих побутових відходів та будівельних відходів. Морфологічний склад відходів: пет-пляшки, склобій, поліетиленові пакети, папір, бій цегли та шиферу вказують на те, що вказані несанкціоновані сміттєзвалища ймовірно утворені мешканцями навколишніх будинків.

Також у присутності автора звернення до Кіровоградської ОДА - гр. Кінша І.М. проведено обстеження прибережної захисної смуги ставка, розташованого між вул. Парковою та  вул. Набережна та греблі вказаного ставка. В ході обстеження виявлено факти влаштування 2 локальних несанкціонованих звалищ твердих побутових відходів біля граблі ставка. Фактів утворення несанкціонованих сміттєзвалищ вздовж берегової лінії ставка не виявлено.

Виявлені наступні порушення вимог природоохоронного законодавства:

-Не вживаються заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, відповідно повноважень, передбачених ст. 21 ЗУ «Про відходи» (п. «и»). 

За результатами перевірки відповідальну особу притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 82 КУпАП, та надано обов’язків до виконання припис про усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства.


 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці