Особистий прийом Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

У Кіровоградській обласній державній адміністрації під головуванням голови Андрія Балоня  відбувся особистий прийом громадян, які бажали посприяти у вирішенні проблемних питань, на яке було запрошене керівництво Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області.

Проблеми, які хвилюють жителів Кіровоградщини, – різнопланові. Звернення стосувалися земельних питань, екологічного стану населених пунктів, розвитку фермерських господарств, а також галузі культури та сімейних форм виховання.

Так, жителька села Созонівка Кропивницького району скаржилась на засмічення та забруднення берегової зони пластиковими пляшками та іншим сміттям на території Созонівської сільської ради та про відсутність реагування місцевої влади.

19 лютого 2020 року Державною екологічною інспекцією у Кіровоградській області було проведено позапланову перевірку Созонівської сільської ради за даним фактом. Факт  засмічення підтвердився, за що відповідальну особу притягнуто до адмінвідповідальності, про що складено відповідний акт, надано обов’язковий до виконання припис Созонівській сільській раді.

На прийомі був присутній селищний голова Созонівської сільської ради, якому було доручено ліквідувати стихійне сміттєзвалище у селі.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці