ПРО УТИЛІЗАЦІЮ ОПАЛОГО ЛИСТЯ

Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області звертається з попередженням утриматися від спалювання сухої рослинності, відповідально ставитися до встановленого порядку належної утилізації та захоронення рослинності та її залишків (відходів) так як відповідальність за такі порушення є та передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення, зокрема:

- статтею 771 (з нещодавно внесеними змінами) «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» - від ста вісімдесяти (3060 грн.) до трьохсот шістдесяти (6120 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від дев’ятисот (15300 грн.) до однієї тисячі двохсот шістдесяти (21420 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

- статтею 82 «Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення» тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти (1360 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Вкотре закликаємо громадян відмовитись від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків! Пам’ятайте! Кожен акт підпалу – це злочин проти природи!

Якщо ви стали свідком пожежі, звертайтесь до правоохоронних органів (102),до ДСНС (101) або на «гарячу лінію» Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області (32-10-03)!!!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці