Семінар-навчання щодо обліку мисливських тварин області

16.01.2020 в Кіровоградській обласній організації УТМР було проведено семінар-навчання із користувачами мисливських господарств області щодо обліку чисельності мисливських тварин у мисливських угіддях. В роботі семінару взяли участь представники Держекоінспекції у Кіровоградській області, Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства та керівники мисливських господарств.

         Облік мисливських тварин – важливий етап у діяльності користувачів мисливський тварин, він як лакмусовий папірець виявляє всі досягнення та недоліки, які допустив користувач та отримав кінцевий результат своєї діяльності. На підставі отриманих результатів планується господарська діяльність, складаються плани експлуатації та проекти лімітів на мисливський сезон 2020 року.

         На семінарі було обговорено новітні перспективні методи обліку мисливських тварин із застосуванням спеціальних технічних засобів, а саме фото-відео апаратури, яка працює в автономному режимі, теплові зорів та інших технічних засобів.

Представниками контролюючих органів у галузі ведення мисливського господарства вказано на основні недоліки. Які були виявлені у попередній період та попередили про відповідальність та наслідки щодо проведення неякісного обліку та надання правдивої інформації.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці