Щодо проведення вибухових робіт ВАТ “Кіровоградський кар’єр”

11 травня  мешканці Кропивницького відчули потужний вибух на кар’єрі між Кропивницьким і Соколівським, який офіційно не працює 5 років, і за даними ДНВП “ГЕОІНФОРМ УКРАЇНИ” немає спецдозволу на користування надрами.

З повідомлення управління з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту міської ради міста Кропивницький, це відбулись технологічні роботи ВАТ “Кіровоградський кар’єр”. Після трьох сигнальних сирен відбувся вибух, який відчули мешканці Соколівського і Кропивницького. До деяких районів дійшов лише звук. Мешканці ж Новоолексіївки відчули підрив як землетрус.

До Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області надійшла скарга мешканців с. Соколівське щодо проведення вибухових робіт без дозвільних документів  та порушення норм санітарного, будівельного та екологічного законодавства.

12 травня до Держекоінспекції України було направлено лист на отримання згоди на проведення позапланового заходу, а саме фактів викладених у скарзі.  Після її отримання будуть вжиті заходи реагування та проведено перевірку  ВАТ “Кіровоградський кар’єр”, ТОВ «Гранторг» та ТОВ «Гранітпромпереробка», які займаються видобутком та переробкою корисних копалин (граніту).

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці