Складено перші протоколи в рамках операції «Новорічна ялинка-2020»!

Враховуючи наближення новорічних свят проблема вирубки ялинок та сосен стає все актуальнішою. Так, Державною екологічною інспекцією у Кіровоградській області з початку операції «Новорічна ялинка -2020» станом на 20 грудня поточного року складено 4 протоколи за пошкодження зелених насаджень, до адмінвідповідальності притягнуто 4 особи, накладено штрафи на суму 1700 грн., розраховано шкоду та пред’явлено 4 претензії на суму 1070 грн., також складено 2 адмінпротокли по ст. 88-1 КУпАП, які скеровані на розгляд до судових органів.

Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області вкотре попереджає, що за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу (новорічних ялинок) без документів, що підтверджують законність їх придбання, передбачена відповідальність згідно зі статтею 88-1 Кодексу України та тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 гривень з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої. За аналогічне правопорушення в межах природно-заповідного фонду сума накладеного штрафу складає 1700-3655 грн.

Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області звертається до громадян із проханням, у разі виявлення фактів незаконних порубок новорічних красунь, або їх реалізація  повідомляти на телефон «Гарячої лінії» за номером (0522) 32-08-33.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці