Уряд й надалі продовжує контролювати питання щодо боротьби з нелегальним бізнесом

В Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи для проведення спільних заходів з метою боротьби з нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним в області.

Про результати проведеної роботи на засіданні доповіли представники робочих груп з міста Кропивницький, Бобринецького району, Бобринецької та Первозванівської ОТГ.

Перший заступник голови ОДА рекомендував представникам територій активніше проводити відповідні заходи на місцях, зокрема з демонтажу АЗС (АГЗС).

Загалом за час роботи комісії на території перевірено 80 об’єктів АЗС (АГЗС), з яких 20 здійснювали діяльність без відповідних дозвільних документів. У результаті вилучено 221,6 тонн пально-мастильних матеріалів і обладнання на загальну суму 9,2 млн грн.

Сектором державного ринкового нагляду Держекоінспекції у Кіровоградській області протягом 2020 року було проведено 4 планових виїзних перевірки характеристик продукції, 1 перевірка виконання рішень на відповідність вимог Технічного регламенту автомобільних бензинів та дизельного палива. Складено 2 штрафи про виявлені порушення на суму 45900 грн. Винесено 13 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів. Під час перевірок спостерігаються порушення відсутності або неналежного нанесення національного знаку відповідності на паливо іноземного виробництва. Розповсюдження продукції здійснюється з порушення вимог Технічного регламенту, а саме національний знак відповідності наноситься постачальниками без проведення робіт по оцінки відповідності у відповідних органів, що є неправомірним. Також позначення палива (бензин автомобільний, дизельне паливо) в розрахункових документах не відповідає вимогам Технічного регламенту. Матеріали по 3 перевіркам розглядаються у судовому порядку.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці