Як у Кропивницькому збирають, сортують та продають сміття!

       На сьогодні проблема правильного поводження з відходами актуальна не лише в Україні, а й у всьому світі. Кожна держава вирішує це питання по-різному: спалювання, захоронення, переробка, будівництво заводів, впровадження нових законів та правил в частині поводження з відходами. Першочергово з чого починається боротьба з відходами – сортування сміття, проведення якого залежить саме від кожного з нас.

25 вересня 2020 року в ефірі телеканалу Суспільне/Кропивницький пролунала інформація щодо того, як  у Кропивницькому збирають, сортують та продають сміття.

Були висвітлені моменти щодо того, як збирають, сортують та продають сміття мешканці об'єднання співвласників багатоквартирного будинку в Кропивницькому та як сортоване сміття привозять на підприємство, яке займається збором і переробкою вторинної сировини.

Головний спеціаліст Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області Тетяна Бур'ян розповіла скільки років розкладається сміття:  «Батарейки, період їх розпаду, 100-200 років. Пет пляшка 200-500 років. Такі відходи впливають на довкілля, забруднюють землю. Потім попадають в ґрунтові води, потім в річки, і ми споживаємо цю воду».

Запис  можна подивитись за посиланням : https://www.youtube.com/watch?v=y3_2kyUS4lg.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці