Зустріч зі студентами Центральноукраїнського національного технічного університету

09 вересня 2020 року  на кафедрі екології та охорони навколишнього середовища Центральноукраїнського національного технічного університету відбувся семінар на тему «Екологічна освіта серед молоді" в якому прийняв участь начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області Микола Власенко.

Тема семінару є надзвичайно важливою та актуальною, оскільки саме молоде покоління здатне впливати на сучасні процеси, що відбуваються у галузі охорони навколишнього  середовища.


В   заході   прийняли  участь   науково педагогічні   працівники     кафедри екології   та охорони    навколишнього   середовища     Центральноукраїнського національного             технічного     університету    і    студенти     2   та 3  курсів  вищезазначеної кафедр. Було укладено   договір   про проходження стажування магістрів   кафедри   екології   та    охорони       навколишнього       середовища Центральноукраїнського   національного   технічного   університету, які проходитимуть практику в структурних підрозділах Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці