НЕ ВИПАЛЮЙТЕ СУХУ РОСЛИННІСТЬ!!!

Саме з настанням перших теплих весняних днів населення області починає приводити до ладу свої земельні ділянки та сільськогосподарські угіддя. На жаль, нерідко такі прибирання супроводжуються спалюванням зібраного сміття, сухої трави та листя, а це завдає непоправної шкоди природі.

Нагадуємо, що згідно ст. 77-1 КУпАП, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів в населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою накладення штрафів: на громадян – від 170 до 340 грн.; на посадових осіб – від 850 до 1190 грн. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів  природно-заповідного фонду – тягнуть за собою накладення штрафів у розмірі 340-680 грн. на громадян та 1190-1700 грн. на посадових осіб.  В разі нанесення вогнем збитків – пошкодження або знищення дерев та чагарників, загибелі тварин тощо -  паліям доведеться відшкодовувати і їх.

Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області вкотре закликає не випалювати самовільно суху природну рослинність або її залишки, бережливо ставитися до природи та дотримуватись встановлених вимог природоохоронного законодавства!!!

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці