Керівництво Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області

Власенко Микола Григорович  - начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області - Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області.

Біографічна довідка

1965 року народження.

У 1993 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю “Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти ”, кваліфікація – інженер-механік. У 2005  році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління ”, кваліфікація – магістр державного управління.

У сфері екології з 2006 року, має 4 ранг державного службовця.

Норенко Олег Володимирович перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області – Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області.

          Біографічна довідка

1982 року народження.

У 2004 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка за спеціальністю «Педагогіка та методика», кваліфікація  - вчитель географії, біології основної і старшої школи, організатор краєзнавчо-туристичної роботи. У 2006 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «Управління персоналом і економіка праці», кваліфікація – економіст, менеджер персоналу. 

У сфері екології з 2005 року, має 6  ранг державного службовця.

Сисак Юрій Олексійович - заступник начальника Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області – заступник Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області.

         Біографічна довідка

1965 року народження.

У 1995 році закінчив Кіровоградський педагогічний інститут за спеціальністю «Українська мова і література», кваліфікація – вчитель української мови і літератури, у 2000 році Донецький інститут внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», кваліфікація – юрист.

У сфері екології з 2001 року, має 4 ранг державного службовця.

 

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення