Нарада в Кіровоградській обласні державній адміністрації щодо екологічного стану поверхневих вод та виконання заходів з їх охорони на території області

05 серпня 2019 року в малій залі Кіровоградської ОДА відбулась нарада щодо екологічного стану поверхневих вод та виконання заходів з їх охорони на території області, в якій прийняли участь перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України.

Під час апаратної наради було зазначено, що якість водних ресурсів на Кіровоградщині незначно, але погіршується. Все це є наслідком того, що у річки продовжують скидати недостатньо очищені комунально-побутові та промислові стоки. Також було відмічено, що зростає інтенсивність сільськогосподарського виробництва за рахунок надмірної хімізації. Часто великі тваринницькі комплекси будують без системи очистки стічних вод. 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці