Знищення лісозахисних насаджень в області продовжується

 

Під час проведення спільних заходів із працівниками поліції по виявленню несанкціонованих рубок в полезахисних лісових насадженнях Кіровоградської області на території Аджамської с/р Кіровоградського району виявлено та затримано двох місцевих жителів, які здійснювали незаконну порубку дерев.

Заготівля деревини здійснювалася без дозвільних документів (лісорубного квитка) бензопилою та завантажувалася на вантажний автомобіль ГАЗ 66. На місці порушення виявлено 14 пнів дерев. Порушники підтвердили факт вирубки 14 сухостійних дерев породи дуб.

На порушників складено адміністративні матеріали за ст. 65-1 КУпАП за знищення дерев в полезахисній лісовій смузі . В ході розгляду адміністративних матеріалів інспекцією на порушників накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу та запропоновано відшкодувати завдану шкоду довкіллю в добровільному порядку в розмірі більш, як 9 тис. гривень. У разі відмови від добровільного відшкодування вказаних збитків матеріали будуть направлені до суду з позовом про стягнення їх в примусовому порядку.eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення